بام تهران؛ بر فراز شهر

0

از دیدنی‌های محبوب پایتخت میتوان به بام تهران اشاره کرد که منطقه‌ای کوهستانی بوده و میتوانید بر فراز پایتخت نگاه بیندازید. در این منطقه تفریحاتی نظیر بانجی جامپینگ، سنگ نوردی و… نیز وجود دارد که لذت بردن را از این منطقه بیشتر میکند. با درناتریپ همراه باشید تا نگاهی به این منطقه از تهران بیندازیم.

آشنایی و توضیحات

پست های مرتبط

موزه‌ های تهران

مکان های دیدنی تهران

این منطقه در نزدیکی خیابان ولنجک قرار دارد و دارای آب و هوای بسیار دلچسب است. میتوان در این مکان کافه‌، رستوران، نیمکت، باشگاه، سینما و… را یافت که از امکانات خوبی بهره‌مند هستند. مسیر ورود به بام تهران را میتوانید پیاده یا با وسیله نقلیه طی کنید. در اینجا تقریبا تمامی پایتخت زیر پای شماست، به خصوص در شب که شهر میدرخشد. باشگاه‌هایی در این منطقه هستند که شما در آن میتوانید تنیس بازی کرده، سنگ نوردی کنید، بگجامپ و یا حتی بانجی جامپینگ را نیز تجربه کنید. حواستان باشید که انجام اینگونه ورزش‌ها برای کسانی که بیماری قلبی، فشار خون، دیسک کمر و یا کسانی که پلاتین دارند توصیه نمیشود. همچنین رده سنی خاصی برای انجام این ورزش‌ها در نظر گرفته شده است. ترامپولین و سورتمه نیز گزینه‌های بسیار خوبی هستند که میتوانید برای تفریح انتخاب کنید. سورتمه‌‌ای که در این بخش است، طولانی ترین سورتمه ایران میباشد. همانطور که اشاره کردیم، در این مکان کافه، فودکورت و رستوران‌هایی موجود است که میتوانید قهوه بنوشید و یا غذایی سرو کنید.
سینما سه بعدی در این مکان نیز از جذابیت‌های بام تهران محسوب میشود و در آن میتوانید افکت‌های مختلفی از باد، طوفان، ویبره و… را تجربه کنید. اگه به بام تهران رفتید، میتوانید وسیله خود را در پارکینگ نیز پارک کنید ولی توجه داشته باشید که در روزهای تعطیل، پارکینگ این منطقه بسیار شلوغ میباشد.

[icon name=”map-marker” class=”” unprefixed_class=””]آدرس: ایران، تهران، بزرگراه شهید چمران، انتهای خیابان ولنجک

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.