تونل آکواریوم; دنیای زیر آب

تونل آکواریوم; دنیای زیر آب

0

در مورد تونل آکواریوم

جهت تماشای ماهی های متنوع و داشتن تجربه دنیای زیر آب, بهتر است به اصفهان سفر کرده و از تونل آکواریم این شهر بازدید کنید. در شهر اصفهان, تونلی زیر زمینی به طول ۶ کیلومتر قرار دادر که در ۶ متری زیر زمین جای گرفته است.

این تونل مکان زندگی ماهی های متنوع است که از سرتاسر دنیا از نمونه های کمیاب تا فراوان گرفته در این مکان جمع آوری شده اند. یکی از چیزهای جالب این است که شما میتوانید با پستانک یا دست به ماهی ها غذا بدهید.

نیازی نیست که برای دیدن ماهی های متنوع به سراسر جهان سفر کنید;چراکه در این مکان هر نوع ماهی ای وجود دارد . تجربه ای همانند قدم زدن زیرآب که در نوع خود برای هر کسی بینظیر است. این تونل در کل شامل ۳۳ آکواریم بوده که ۵ متر عرض و ۱۰ متر طول دارند. اتمسفر و دمای هر اکواریوم بر اساس زندگی هر موجود دریایی در نظر گرفته شده است. به عنوان مثال, اگر ماهی قادر به زندگی در دمای ۲۵ درجه باشد, این دما برای محل زندگی این نمونه فقط در نظر گرفته شده است. از ۳۵۰ گونه مختلف ماهی در مکان, ۱۰۰ گونه آن نادرترین گونه های ماهی محسوب میشوند.

نام برخی گونه های ماهی در این تونل:

کوسه.۱

اسب دریای.۲

اختاپوس.۳

ستاره دریای.۴

چگونه آنجا بروم؟

این تونل در پارک نژوان قرار دارد. این پارک در بخش غربی اصفهان بوده و شما میتوانید از امکانات این پارک نظیر قایقرانی, دوچرخه سواری, و… نیز استفاده کنید. به دلیل وجود این پارک در شهر, شما امکان این را خواهید داشت که با هر وسیله ای بتوانید به این مکان رفته و از این تونل بازدید کنید.

[icon name=”map-marker” class=”” unprefixed_class=””] آدرس: اصفهان, پارک ناژوان, تونل آکواریوم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − 15 =