صفحه-درباره-ما
logo-samandehi

معرفی درناتریپ

درنا تریپ یک رسانه آنلاین با موضوع گردشگری ایران است که در تابستان سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را آغاز نمود. گروهی از کارشناسان و افراد متخصص در حوزه‌ی گردشگری دور هم آمده تا بهترین و کامل‌ترین مقالات این حوزه را در اختیار کاربران قرار دهد.هدف اصلی گروه درنا تریپ فرهنگ سازی ، توسعه و گسترش صنعت گردشگری ایران است.

ما ایران را یکی از بهترین مقاصد گردشگری در جهان می دانیم و بر این باور هستیم که آینده ی روشنی در انتظار گردشگری کشور عزیزمان ایران است.

شبکه های اجتماعی درناتریپ

youtube
namasha
tamasha
telegram
twitter
android
instagram
aparat
RSS

اعضای گروه درناتریپ

مهدی داوری

مهدی دانشجوی رشته ی علوم سیاسی است. او علاقه ی زیادی به حوزه ی تکنولوژی دارد برنامه نویسی و طراحی بخشی از سرگرمی‌های اوقات فراغتش هستند.

ایران - سامن

محمدصالح لطفعلیان

محمد صالح لطفعلیان دانشجوی رشته باستان شناسی دانشگاه نیشابور است. او علاقه زیادی به حوزه ی گردشگری و آثار باستانی دارد. یکی از دغدغه های مهم او ارتقاءگردشگری ایران بزرگ با تمدنی کهن می باشد.

ایران - سامن

جواد خرم آبادی

جواد فارغ التحصیل زبان و ادبیات انگلیسی در مقطع کارشناسی است. او علاقه زیادی به جهانگردی و سفر به نقاط ناشناخته دارد. علاقه او به نویسندگی وی را به عنوان یک نویسنده علاقه مند به سفر مطرح نموده است.

ایران - نیشابور

نگین ملک پور

دانشجوی کامپیوتر / علاقمند به برنامه نویسی/طراحی سایت/ جاوا کار

ایران - بروجرد

دیدن تمام نوشته ها

الهام خدائی

نویسنده و تحلیل گر/ نجاتگر سازمان هلال احمر/ دانشجویی کارشناسی علوم سیاسی/ علاقمند به کوهنوردی و مسائل گردشگری

ایران - دورود

دیدن تمام نوشته ها

سمانه گودرزی

کارشناس ارشد ریاضی مالی / نویسنده / گوینده

ایران - بروجرد

دیدن تمام نوشته ها

محسن رحیمی

دانشجوی مهندسی نرم افزار / علاقمند و فعال در زمینه : برنامه نویسی وب / عکاسی و فیلمسازی / داوری کاراته / هلال احمر/ تکنولوژی / سفر و بوم گردشگری

اراک - ایران

سید مهدی سید صالحی

گوینده و صداپیشه | مهدی یکی از گویندگان نسل جوان است که پیش تر از این، به عنوان مترجم فیلم های سینمایی، مستند و... کار می کرد، مهدی کارشناس علوم سیاسی است و در زمینه ی نگارش تحلیل و اخبار سیاسی نیز فعالیت دارد.

ایران - اصفهان

امیر موسوی

متخصص شبکه های اجتماعی | امیر دانشجوی رشته علوم سیاسی در مقطع کارشناسی است. مهمترین ویژگی و استعداد امیر نبوغ او در زمینه شبکه های اجتماعی می توان بر شمرد.

ایران - اراک