درباره-درنا-تریپ
logo-samandehi

معرفی درناتریپ

درنا تریپ یک رسانه آنلاین با موضوع گردشگری ایران است که در تابستان سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را آغاز نمود. گروهی از کارشناسان و افراد متخصص در حوزه‌ی گردشگری دور هم آمده تا بهترین و کامل‌ترین مقالات این حوزه را در اختیار کاربران قرار دهد.هدف اصلی گروه درنا تریپ فرهنگ سازی ، توسعه و گسترش صنعت گردشگری ایران است.

ما ایران را یکی از بهترین مقاصد گردشگری در جهان می دانیم و بر این باور هستیم که آینده ی روشنی در انتظار گردشگری کشور عزیزمان ایران است.

شبکه های اجتماعی درناتریپ

Dornatrip-youtube-banner
Dornatrip-telegram-banner
dornatrip instagram page

اعضای تحریریه

محمدصالح لطفعلیان

محمد صالح لطفعلیان دانشجوی رشته باستان شناسی دانشگاه نیشابور است. او علاقه زیادی به حوزه ی گردشگری و آثار باستانی دارد. یکی از دغدغه های مهم او ارتقاءگردشگری ایران بزرگ با تمدنی کهن می باشد.

نمایش تمام پست ها

مهدی داوری

مهدی دانشجوی رشته ی علوم سیاسی است. او علاقه ی زیادی به حوزه ی تکنولوژی دارد برنامه نویسی و طراحی بخشی از سرگرمی‌های اوقات فراغتش هستند.

نمایش تمام پست ها

جواد خرم آبادی

جواد فارغ التحصیل زبان و ادبیات انگلیسی در مقطع کارشناسی است. او علاقه زیادی به جهانگردی و سفر به نقاط ناشناخته دارد. علاقه او به نویسندگی وی را به عنوان یک نویسنده علاقه مند به سفر مطرح نموده است.

نمایش تمام پست ها

مینو ادیبان

مینو علاقه ی زیادی به ماجراجویی و کوله گردی دارد. تقریباً بیشتر وقتش را به سفر می گذارند. او از ایرانگردان جوانی است که همیشه سعی کرده لذت سفر هایش را با دیگران به اشتراک بگذارد.

نمایش تمام پست ها

همکاران ما

محمد قبادی

طراح و برنامه نویس | محمد دانشجوی رشته مهندسی نرم افزار است. تخصص اصلی او طراحی و برنامه نویسی تحت وب است. اما در هوش مصنوعی طراحی UI و UX هم دستی بر…

امیر موسوی

متخصص شبکه های اجتماعی | امیر دانشجوی رشته علوم سیاسی در مقطع کارشناسی است. مهمترین ویژگی و استعداد امیر نبوغ او در زمینه شبکه های اجتماعی می توان بر…

سید مهدی سید صالحی

گوینده و صداپیشه |