سفرنامه نویسی

سفرنامه نویسی یکی از بهترین روش ها برای انتقال تجربه و اطلاعات درست در مورد جاذبه های گردشگری است. سفرنامه ها عمدتاً حال تجربیات شخصی هستند و نظریات و احساس افراد را منتقل می کنند.

حالا درناتریپ برای بررسی بهتر و افزایش مشارکت کاربران  زیرساختی را فراهم کرده که همگی بتوانند تجربیات و نظرات خود را از مقاصد سفر و جاذبه های گردشگری در کشور عزیزمان ایران با سایر مخاطبان و مشتاقان بی شمار این حوزه به اشتراک بگذارند و سایر کاربران تعامل و ارتباط برقرار نمایند.

سفرنامه نویسی آنلاینقواعد سفرنامه نویسی در درناتریپ

نکاتی را باید در مورد کلیات نوشتن سفرنامه در درناتریپ باید بدانید تا سفرنامه شما پس از بررسی ها منتشر شوند.

  • سفرنامه ها باید تجربه و حاصل سفرهای خودتان باشد.
  • مقاصد و سفرنامه ها باید در مورد سفر و گردشگری در ایران باشد.
  • از قرار دادن لینک ها نامربوط خود داری کنید.
  • تصاویری که در متن قرار می دهید باید توسط خودتان گرفته شده باشد و در صورت لزوم می توانید از تصاویر دیگر نیز استفاده کنید ولی باید توجه داشته باشد که این تصاویر شامل قوانین کپب رایت و واترمارک و هیچ نشانه ای روی آن قرار نگرفته باشد.
  • تصاویر باید کیفیت ومناسب داشته باشند. بهترین سایز برای تصاویر با عرض 750 پیکسل هستند از قرار دادن تصاویر بزرگتر یا کوچکتر خود داری نمایید.
  • تصاویر نباید حریم شخصی افراد را نقض نماییند.
  • تصاویر پس از بررسی در وب سایت با نام و مشخصات خودتان در وب سایت منتشر می گردد.

سفرنامه نویسی از دیدگاه ویکی پدیا

سفرنامه

برای نوشتن سفرنامه کافیست در درناتریپ ثبت نام کنید و وارد پنل کاربری خود شوید. در نوار سمت راست گزینه ای قرار دارد به نام ارسال مقاله که در آن به راحتی می توانید مقاله ی خود را ارسال نمایید.

به امید جلب مشارکت و رضایت کاربران و گردشگران و سفرنامه نویسان آماتور و حرفه ای امیدوارم امکانی مفید برای صنعت گردشگری کشورمان فراهم کرده باشیم.

از قرار دادن لینک و اسپم جدا خود داری فرمایید. این سرویس برای سفرنامه نویسی ارائه شده و همه مطالب پس از بررسی منتشر می شوند. 

 

پاسخ بدهید.

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.

نه − پنج =