سفر اینفلوئنسرهای اینستاگرامی به ایران پروژه میراث فرهنگی است

0
وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: سفر اینفلوئنسرهای اینستاگرامی به ایران کار خود وزارتخانه است. ما برای امر تبلیغات، مبارزه با ایران‌هراسی و معرفی چهره واقعی ایران کارهای مختلفی را در زمینه تبلیغات انجام می‌دهیم. یکی از حوزه‌ها این است که چهره‌های معروف را به ایران بیاوریم تا ایران را از نزدیک به آن‌ها بشناسانیم.

علی‌اصغر مونسان امروز در مراسم بهره‌برداری از فاز دوم و آغاز عملیات اجرایی فاز سوم پروژه بازپیرایی جلوخان آرامگاه فردوسی، در پاسخ به خبرنگار ایسنا در خصوص اینکه نظر شما در خصوص سفر اینفلوئنسرهای اینستاگرامی به ایران و پروژه خانمی که این کار را انجام می‌دهند و گردشگران معروف خارجی را به ایران می‌آورند چیست و آیا از آن حمایت می‌کنید، گفت: این پروژه‌ها کار خود وزارتخانه است که انجام می‌دهد. ما برای امر تبلیغات، مبارزه با ایران‌هراسی و معرفی چهره واقعی ایران کارهای مختلفی را در زمینه تبلیغات انجام می‌دهیم.

وی ادامه داد: یکی از حوزه‌ها این است که چهره‌های معروف را به ایران بیاوریم، ایران را به آن‌ها بشناسانیم تا از نزدیک فرهنگ غنی، طبیعت زیبا و بناهای تاریخی ما را ببینند. این گروه معرفی خوبی انجام داده، گسترش آن در خارج از کشور زیاد بوده و تصاویر بسیار خوبی را به خارج از کشور ارسال کردند. این بخشی از برنامه‌های تبلیغات و معرفی کشور است که حتما ادامه خواهیم داد.

منابع ایسنا

پاسخ بدهید.

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.