نرخ جدید ورودیه موزه‌ های مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران اعلام شد

به استناد تصویب نامه هیأت وزیران، قیمت بلیت موزه های مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران از تاریخ اول آبان ماه سال جاری تغییر خواهد کرد.

محمدحسن طالبیان معاون میراث فرهنگی کشور با اعلام این خبر گفت: به استناد تصویب نامه هیأت وزیران در تاریخ ۲۷ تیرماه ۱۳۹۸ و با توجه به برنامه ریزی ها و کارشناسی های صورت گرفته مبنی بر سطح بندی موزه ها، بناها و محوطه های تحت پوشش وزارتخانه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و ساماندهی گروه های بازدیدکننده، نرخ ورودی موزه ها تغییر خواهد کرد.

نرخ ورودی برای بازدیدکنندگان داخلی و خارجی متفاوت بوده و بهای بلیت “ورودیه (باغ موزه) ، کاخ اختصاصی نیاوران و موزه جهان نما” واقع در مجموعه نیاوران برای بازدیدکنندگان داخلی هر یک به مبلغ ۴۰ هزار ریال و برای بازدیدکنندگان خارجی ۳۰۰ هزار ریال است.

خواندن این نوشته ها توصیه می شود

همچنین بهای بلیت موزه های خودروهای اختصاصی، کوشک احمدشاهی و کتابخانه اختصاصی به صورت جداگانه برای گردشگران داخلی مبلغ ۳۰ هزار ریال و برای بازدیدکنندگان خارجی ۲۰۰ هزار ریال در نظر گرفته شده است.

همچنین بر اساس این بخشنامه، بازدیدهای دانش آموزان و دانشجویان (به ‌صورت گروهی به همراه معلمان و سرپرستان)، بازنشستگان (به همراه یک نفر از اعضای خانواده)، افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره)، سازمان بهزیستی، آزادگان، جانبازان، خبرنگاران با ارائه کارت خبرنگاری، بسیجیان و خانواده‌ های شهدا با ارائه کارت شناسایی یا معرفی‌نامه از مراجع ذی‌ربط به شکل نیم بها و سایر خریدهای گروهی ۱۰ نفر و بیشتر مشمول تخفیف ۱۵ درصدی می‌شوند.

تاریخ اجرای این بخشنامه اول آبان ماه سال جاری است.

منبع خبرگزاری مهر

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

نظر خودت رو در مورد این مطلب با ما در میون بزار. اگر تجربه ای در این مورد داری خوشحال میشم بشنومش.😍
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.