چطور نقشه های درناتریپ استفاده کنیم؟

یکی از مهمترین هدف های ما توی درناتریپ آسون کردن فرآیند معرفی و شناخت جاذبه های گردشگری برای شما کاربران عزیزه. برای اینکه درک کامل و شناخت کافی از یک مکان داشته باشید سعی می کنیم استانداردهای خاصی رو در نوشتن پست ها رعایت کنیم.

یکی از این استانداردها قسمت نقشه توی هر مطلبه. امّا چطور از این نقشه ها استفاده کنیم؟ این نقشه ها چطور توی سفر به شما کمک می کنه؟خوب اگر دقت کرده باشین توی تمام پست هایی که در مورد یک مکان داریم صحبت می کنیم، حتماً آخرین قسمت اون پست عنوانی مثل چطور به آنجا برویم، راه دسترسی به …. و عنوان هایی شبیه این دارن.

در واقع هدف ما اینه که هم از نظر موقعیت با این مکان آشنایی بیشتری پیدا کنید و هم اگر روزی قصد رفتن به این رو داشته باشید به راحتی و بدون نیاز به پرسیدن آدرس توی خیابونای شلوغ از آدمای مختلف فقط از نرم افزار مسیریاب گوشی خودتون مثل گوگل مپ، ویز، نشان، بلد و…. استفاده کنید و در کمترین زمان و با راحت ترین روش به اون جاذبه گردشگری برسید.

چطور این نقشه های استفاده کنیم؟

توی تمام مطالب حتماً آدرس دقیق یک مکان رو می تونید پیدا کنید. که با استفاده از اون هم می تونید به مقصد برسید.

نمونه آدرس دهی در مطلب هیومن پارک تهران

در بعضی از مواقع هم راه های رسیدن به یک مکان را با استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی مثل اتوبوس، مترو، قطار و … معرفی می کنیم. که اگر وسیله نقلیه ندارید به راحتی از حمل و نقل عمومی استفاده کنید و به اون مقصد برسید.

 

نمونه آدرس دهی با وسایل حمل و نقل عمومی در مطلب پروفسور بازیما
خواندن این نوشته ها توصیه می شود

استفاده از نقشه و مسیریاب

اگر باز هم رسیدن به یک مکان با وجود توضیحات سخته، فقط کافیه  از نقشه پایین پست ها استفاده کنید.

نمونه نقشه در مطلب شهر رویاهای اصفهان

در لپتاپ ها و کامپیوتر ها با زدن دکمه مسیر ها در گوشه ی سمت چپ می تونید وارد نقشه گوگل بشید. و از قابلیت های مسیریابی گوگل مپس استفاده کنید.

در تلفن های همراه هم می تونید گزینه ی نقشه بزرگ تر رو بزنید تا به برنامه های مسیریاب منتقل بشید.

پس از انتخاب برنامه مورد نظر موقعیت مکانی مقصد رو می تونید توی برنامه های مسیریاب استفاده کنید. توصیه ما اینه که از برنامه گوگل مپس استفاده کنید.

برنامه های مسیریاب


ارسال یک پاسخ

نظر خودت رو در مورد این مطلب با ما در میون بزار. اگر تجربه ای در این مورد داری خوشحال میشم بشنومش.😍
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.